Franke

Franke

Wspaniała pomysłowość

Wyobraź sobie kuchnię, w której wszystko ze sobą współpracuje, świetnie wygląda i ma określony cel. Kuchnię, w której wszystkie jej komponenty zostały zaprojektowane tak, aby bardziej cieszyć się dniem. To jest właśnie podejście przyjęte w firmie Franke do projektowania naszych systemów kuchennych. Wkładamy wiele wysiłku, by nasze rozwiązania zapewniały idealną równowagę pomiędzy stylem, wygodą i funkcjonalnością kuchni.

Wspaniała wszechstronność

Uwielbiasz minimalizm? Czy raczej preferujesz śmiałe kolory i kształty? Dzięki Franke nie musisz się decydować na jedną opcję. Dajemy Ci szeroką gamę faktur, kolorów i materiałów do wyboru, można dopasować kuchnię do pragnień i uzupełnić Twój styl.

Wspaniała innowacyjność

Przez ponad 100 lat bezustannie udoskonalamy nasze produkty i usługi, a także wprowadzamy do nich innowacje. Taka historia i doświadczenie pomogły nam w zaprojektowaniu i stworzeniu rozwiązań dla kuchni i produktów, które sprawdzają się dzień w dzień w ponad 100 milionach gospodarstw domowych na całym świecie.

Wspaniałość, która robi wrażenie.

Nasze produkty i systemy projektujemy, aby były zarówno piękne, jak i proste w użytkowaniu. Ponieważ korzystamy wyłącznie ze starannie wybranych materiałów i najnowszych metod produkcji, można mieć pewność, że Państwa kuchnia została stworzona, by służyć przez lata.

Wspaniała tradycja

Firma Franke została założona w 1911r., a jej podwaliny to precyzyjna inżynieria oraz tradycyjne wykonawstwo. Ponad 100 lat później, te zasady i podstawy nadal obowiązują bez zmian. Jednakże, choć niektóre aspekty pozostają niezmienne, z dumą stwierdzamy, że potrafimy się również dostosować. Stale wynajdujemy nowe sposoby zaspokajania zmieniających się potrzeb i stylu życia naszych klientów. To połączenie wiedzy o naszym pochodzeniu i patrzenia w przyszłość pozwoliło nam na zdobycie pozycji największego producenta zlewozmywaków kuchennych na świecie.

Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke
Franke

Banaszek Kuchnie Premium
salon@KuchnieBanaszek.pl | +48 22 498 77 32 | +48 513 075 557
Zapraszamy do naszego Showroomu: Marki, ul. Mickiewicza 1B

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry