De Dietrich

De Dietrich

Nasze wieloletnie doświadczenie
Niewiele firm przemysłowych może się pochwalić ponad 300 letnią historią jak De Dietrich.

Od początku powstania firma przynosi dosłownie powódź innowacyjnych produktów i przełomowych technologii, które znacząco wpływają na różne gałęzie przemysłu. Są to niewątpliwie pierwsze urządzenia domowe jak kuchenka elektryczna, a także pierwszy piekarnik pyrolityczny czy też piekarnik parowy.

W 1980 roku De Dietrich wymyślił rewolucyjne odkrycie w świecie AGD, a mianowicie pierwszą indukcyjną płytę grzewczą. W 2010 roku wprowadzono Piano – pierwszą płytę indukcyjną o 100% zmiennej powierzchni gotowania.

W 2013 roku pojawiają się płyty grzejne horiZone Chef z możliwością ustawienia 4 różnych trybów gotowania i innymi innowacjami.

Tradycja produkcji
De Dietrich stosuje swoją pasję do perfekcji we wszystkich fabrykach we Francji, tworząc doskonałe urządzenia o harmonijnym wyglądzie.

L’ART DE VIVRE A LA FRANCAISE
De Dietrich, symbol francuskiego stylu życia, od wieków stanowi integralną część dziedzictwa renomowanej francuskiej gastronomii. Prowadzeni przez ciągłe dążenie do doskonałości i kreatywności De Dietrich spełnia swoją kulinarną misję.

Filozofia doskonałości
Marka De Dietrich jest niezwykle dumna z możliwości oznakowania swoich produktów logo „Origine France Garantie”.
To wyróżnienie, utworzone w maju 2011 roku przez Francuskie Ministerstwo Przemysłu, jest synonimem przejrzystości i prawdziwości informacji o pochodzeniu i procesach produkcji produktów De Dietrich.

De Dietrich
De Dietrich
De Dietrich
De Dietrich

Banaszek Kuchnie Premium
salon@KuchnieBanaszek.pl | +48 22 498 77 32 | +48 513 075 557
Zapraszamy do naszego Showroomu: Marki, ul. Mickiewicza 1B

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry