Miele

Miele

Generacja Miele 7000: rewolucja na rynku AGD!

Generacja 7000 to największa premiera w 120-letniej historii firmy Miele. Rewolucja w ofercie urządzeń kuchennych obejmuje wszystkie grupy produktów. Cztery nowe linie wzornicze stanowią inspirację dla każdego stylu we wnętrzach. Intuicyjność i unikatowe na rynku, innowacyjne rozwiązania znajdziemy w każdej kategorii urządzeń. Zgodnie z hasłem LifeBeyondOrdinary.

Design
Jaki styl w kuchni lubisz najbardziej? Cztery linie wzornicze urządzeń Generacji 7000 pozwalają na niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni kuchennej. Linia PureLine to kwintesencja nowoczesności: połączenie stali i szklanego frontu w czerni obsydian. Wzrok przyciągają stalowa pozioma listwa w górnej części urządzenia i wyrazisty, ergonomiczny uchwyt ze stali szlachetnej. W zestawieniu kilku urządzeń obok siebie poziomy stalowy pas staje się charakterystycznym, niezwykle eleganckim akcentem w kuchni.

Urządzenia VitroLine harmonijnie współgrają zarówno z nowoczesną, jak i bardziej klasyczną zabudową kuchenną. Występujące w kolorach ObsidianBlack, BrillantWhite oraz GraphitGrey łatwo wtapiają się w otoczenie, a uchwyt w kolorze frontu staje się niemal niewidoczny. Dla zwolenników minimalizmu idealnym rozwiązaniem będą z kolei bezuchwytowe urządzenia z linii ArtLine dostępne w trzech analogicznych kolorach.

W linii ContourLine dominująca jest wyraźna stalowa rama na froncie urządzeń. To rozwiązanie bardziej klasyczne, jeśli chodzi o design. Szlachetna stal zdecydowanie odcina się od frontów mebli i nadaje wnętrzu profesjonalny charakter.

Miele
Miele
Miele
Miele

Banaszek Kuchnie Premium
salon@KuchnieBanaszek.pl | +48 22 498 77 32 | +48 513 075 557
Zapraszamy do naszego Showroomu: Marki, ul. Mickiewicza 1B

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry