Haecker

Filozofia

Firma Häcker produkuje nowoczesne kuchnie do zabudowy, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, trwałości i wzornictwa. Firma Häcker jest znana w swej branży jako gwarant solidności, niezawodności, zaangażowania i sukcesu. Häcker jest dziś i jutro niezawodnym partnerem dla handlu specjalistycznego. Szybkość i elastyczność to nasza maksyma w dziedzinach organizacji procesów, terminów dostaw i jakości. Pracownicy firmy Häcker pracują w interesie Klientów. Celem jest zadowolenie Klienta. Firma Häcker realizuje w praktyce orientację na Klienta i chce ją stale doskonalić. Firma Häcker chce partnerstwa ze swoimi Klientami. Rozpoczyna się ono od komunikacji i jest podtrzymywane przez wielostronną sieć kontaktów.

fot. 1

Fakty i liczby

Firma działa od 124 lat

Produkuje ponad 1000 kuchni dziennie

Powierzchnia produkcyjna: ponad 223 tys m²

Pracownicy: ponad 2000 osób

Sprzedaż w 67 krajach z udziałem ok 4 tys przedstawicieli handlowych w specjalistycznych sklepach z meblami kuchennymi i w salonach meblowych z działami specjalistycznymi.

fot. 1

Jakość

Marka HÄCKER KÜCHEN to synonim niezawodności, innowacji i jakości w niepodważalnie racjonalnych cenach.

Najważniejszymi celami ukierunkowania naszej polityki jakości jest orientacja na klienta, najwyższa jakość oraz ciągłe doskonalenie. Chcemy nie tylko osiągnąć zadowolenie naszych klientów, lecz chcemy zachwycać naszych klientów.

Ważnym aspektem dla naszych klientów jest to, że oferowane przez nas produkty są produktami bezpiecznymi. Z tego względu Häcker poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznym, przeprowadzanym przez TÜV Rheinland - jednostkę certyfikującą, która dokładnie sprawdza i potwierdza zgodność procesów i produktów w naszym przedsiębiorstwie. Pozwala nam to na stosowanie znaku zgodności GS, który dosłownie znaczy "sprawdzony pod względem bezpieczeństwa".

Kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie produktów i procesów, a w szczególności to, że pracownicy firmy wykazują gotowość stawiania czoła codziennym wyzwaniom jeśli chodzi o naszą polityki jakości.

fot. 1

Zrównoważony rozwój

Ochrona środowiska zawsze była częścią polityki przedsiębiorstwa Häcker Küchen. Ochrona środowiska i zachowanie zasobów naturalnych są stale rozwijane za pomocą szerokiej gamy środków.

Firma zrównoważonego rozwoju
Oprócz trwałości produktów, Häcker jest również znany jako firma aktywna ekologicznie. Zrównoważone wykorzystanie surowców i zasobów jest kluczowym aspektem w ramach własnego łańcucha wartości firmy.

KLimaneutrales Unternehmen
Niemieckie Stowarzyszenie Jakości Mebli (DGM) przyznało firmie Häcker Kitchens certyfikat "Producenta neutralnego dla klimatu". Firma Häcker Küchen sporządziła szczegółowy bilans CO2. W nim udokumentowane emisje, zrównoważyliśmy pozytywnymi oszczędnościami poczynionymi już dziś w przedsiębiorstwie i wyrównaliśmy pozostałą różnicę poprzez zakup certyfikatów ochrony klimatycznej. Certyfikaty te wspierają ważne projekty ochrony klimatu na całym świecie. Na przykład w produkcji energii odnawialnej lub w ponownym zalesianiu.

Wspieranie młodej kadry i szkolenia w Häcker Küchen
Dla trwałego rozwoju pracowników, firma Häcker od 1980 roku kształci młodych ludzi w różnych zawodach. 100% naszych stażystów zostaje przyjętych przez nas do pracy. W długiej historii firmy ponad 260 młodych ludzi otrzymało tak pomoc w pomyślnym rozpoczęciu kariery zawodowej.

Ciepło wytwarzane we własnym zakresie
Przyłącze grzewcze w budynku administracyjnym przebiega z kotłowni produkcji kuchni. Ciepło wytwarzane jest przez pięć kotłów na biomasę o łącznej mocy 13 MW, które opalane odpadami drzewnymi z produkcji. Takie zastosowanie pozwala na bardzo ekonomiczne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie budynku. Ilość powietrza może być regulowana indywidualnie w zależności od potrzeb.

Häcker posiada od 2009 roku system zarządzania środowiskowego oraz od 2014 roku system zarządzania energią. DIN ISO 14001 Zarządzanie środowiskiem DIN ISO 50001 Zarządzanie energią

Zarządzanie zaopatrzeniem
Ponad 50% naszych dostawców znajduje się w promieniu 50 km od Rödinghausen. Zmniejsza to ślad CO2 i zapewnia stabilne łańcuchy dostaw. Kompatybilność środowiskowa i zrównoważony rozwój to czynniki, które stanowią kluczowe kryteria decyzyjne przy wyborze stosowanych materiałów. Wybierając naszych partnerów dostawczych, zapewniamy zgodność z normami zrównoważonego rozwoju. Wszyscy dostawcy materiałów drewnopochodnych posiadają certyfikaty PEFC i FSC i zaopatrują się w drewno z reguły w promieniu do 150 km od swoich niemieckich i austriackich zakładów produkcyjnych.

fot. 1

Wyróżnienia

Customer Favourite 2016
Jedno z największych badań krajowych w Niemczech dotyczyło kwestii, które marki są szczególnie popularne. W kategorii mebli kuchennych Häcker Kitchens został oceniony nie tylko jako "Ulubione przez klientów 2016", ale również otrzymał najwyższą ocenę "Złoto".

BMK
Bundesverband mittelständischer Küchenfachhandel (Federalny Związek Średniej Wielkości Przedsiębiorstw Handlu Meblami Kuchennymi), BMK Düsseldorf, corocznie przyznaje nagrodę za szczególnie innowacyjne wyroby. Häcker Küchen przyznano wyróżnienia w segmencie mebli kuchennych: w roku 2007 za produkt „silent-move“, a w roku 2010 za linię produktów emotionNOVA.

silent-move
Ta porywająca kreacja jest dziełem wzornictwa kuchennego na najwyższym poziomie. Upaja zmysły swoim wyjątkowym, minimalistycznym designem - dla wszystkich, dla których coś wyjątkowego nie jest jeszcze wystarczająco ekstrawaganckie. Główną atrakcją jest jednak „silent-move compact“ - rozsuwany blat roboczy z granitu o grubości 12 cm, który można płynnie przesuwać, jak gdyby zawieszony był w powietrzu. W zamkniętej formie tworzy kontrastującą oprawę dla szafek dolnych, w których ukryta jest płyta kuchenna i zlewozmywak. Po rozsunięciu odkrywa te stanowiska i zaprasza do zajęcia miejsca w reprezentacyjnych marzeniach projektanta, które dadzą się zrealizować w 13 wariantach granitu i 5 sztucznego kamienia, jak i 2 powierzchni ceramicznych.

NOVA
Myślenie niestandardowe, zmiana punktu widzenia, podważanie przyjętych oczekiwań: te hasła były wyznacznikiem projektu Nova. Podział kuchni na jej funkcje pod hasłem " piękno poszukuje funkcjonalności", były wyznacznikiem pracy twórczej designera Dietmar Hentschker. Wynikiem jego pracy było powstanie kuchni systemowej. Bazując na elementach funkcyjnych kuchnie te zaliczane są do awangardy kuchni designerskich. Blaty robocze emotionNova obwiedzione są obramowaniem meblarskim, gwarantującym mnóstwo przestrzeni do odstawiania różnych przedmiotów. Delikatnie zaokrąglone kształty zewnętrzne połączone są harmonijnie z bardziej surowym wzorem wnętrza. Każdy z 28 elementów funkcjonalnych sprawia wrażenie indywidualnej, obramowanej rzeźby - czasem eterycznie lekkiej, a czasem kubistycznie wyrazistej. Przed projektantem otwiera się nowy wymiar architektonicznej kreacji wymagających kuchni.

Climber
Szafka wisząca Climber – wyłączny produkt firmy Häcker – pasuje nie tylko do kuchni. Dzięki swojemu eleganckiemu i całkowicie nowemu wzornictwu nieprzypadkowo znajduje miejsce również w jadalniach i pokojach dziennych. Wyjątkową cechą tej szafki są 13-centymetrowe lamele szklane, dostępne w dziewięciu wzorach. Lekkie dotknięcie spodu szafki uruchamia elektrycznie sterowany mechanizm – front ze szklanych lameli przesuwa się elegancko do góry. W podobny sposób można go również zamknąć. W zależności od wysokości (65/78/91 cm) szafka ma jedną lub dwie wsuwane półki szklane, które mogą być opcjonalnie wyposażone w oświetlenie LED. Szafka Climber jest dostępna we wszystkich programach ART bez uchwytów, ale także jako element linii produktów wysokiej jakości, takich jak systemat i emotion. Prawdziwy klejnot wzornictwa dla wszystkich miłośników ponadczasowej elegancji.

Moving Table
Kuchenna wyspa, która zamienia się w stół jadalny została wyróżniona nagrodą Interior Innovation Award - Selection 2013.

fot. 1

Banaszek Kuchnie Premium
salon@KuchnieBanaszek.pl | +48 22 498 77 32 | +48 513 075 557
Zapraszamy do naszego Showroomu: Marki, ul. Mickiewicza 1B

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry