O nas

Nasz salon kuchni i studio projektowe działa na rynku od 2004 roku w podwarszawskich Markach. Od początku oferowaliśmy naszym klientom luksusowe meble kuchenne i sprzęt AGD.

Już w 2005 roku po wnikliwej analizie potrzeb naszych klientów podjęliśmy ważną decyzję o nawiązaniu współpracy z niemiecka firmą Hacker-Kuchen - której produkowane na zamówienie kuchnie - zdobywają nagrody za design, funkcjonalność i jakość na całym świecie. 
Decyzja o wprowadzeniu do naszej oferty luksusowych kuchni firmy Haecker-Kuchen zaowocowała długoletnią, trwająca do dziś, współpracą. Kuchnie Haecker to wyznacznik jakości oraz solidności wśród największych producentów.

Obsługą naszych klientów zajmują się dyplomowani architekci wnętrz, specjaliści w swojej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem. Co roku uczestniczymy w targach fabrycznych oraz szkoleniach przeprowadzanych w fabryce Haecker w Niemczech aby zawsze mieć aktualna wiedzę i zapewnić Państwu najlepszą możliwa obsługę przy projektowaniu i aranżacji nowej kuchni .

Przy zakupie kuchni w naszej firmie zawsze pomiar i projekt jest bezpłatny.

Proponujemy Państwu również dobór nowoczesnych i pięknych urządzeń AGD - polecamy najlepsze w swojej klasie sprzęty firm: Miele, Liebherr, Franke, DeDitrich, Kuppersbusch, Bora, Elica, Falmec, Samsung i Smeg.

Zapewniamy naszym klientom pełną opiekę i nadzór nad każdym etapie - od pierwszej rozmowy o potrzebach i stylu kuchni - po wykonanie profesjonalnego pomiaru a potem dopracowanie wizualne projektu 3D.

Każdy klient jest dla nas ważny a każda kuchnia wyzwaniem - dlatego nie ma limitu zmian w projekcie ani spotkań - zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasza oferta cenowa jest bardzo szeroka - aż 9 grup cenowych w 2 liniach - Systemat i Concept 130 pozwala tak przygotować projekt aby każdy klient mógł wybrać dla siebie najlepsze połączenie designu i materiałów, które zawsze są najwyższej jakości.

Nasz salon znajduje się w podwarszawskich Markach - dojazd do nas to ok. 20 min z centrum Warszawy. Przed naszym budynkiem znajduje się przestronny i bezpłatny parking.

Zapewniamy profesjonalny transport z wniesieniem oraz montaż wszystkich zakupionych w naszej firmie mebli i sprzętu AGD. Po wyjściu naszej ekipy montażowej kuchnia jest w pełni gotowa do użytku a wszystkie urządzenia AGD uruchomione. Nasze ekipy montażowe co 2 lata uczestniczą w szkoleniach prowadzonych w fabryce Haecker w Rodinhausen - i są wyposażone w profesjonalny sprzęt do montażu.

Serdecznie zapraszam
Włodzimierz Banaszek

Banaszek Kuchnie Premium
salon@KuchnieBanaszek.pl | +48 22 498 77 32 | +48 513 075 557
Zapraszamy do naszego Showroomu: Marki, ul. Mickiewicza 1B

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry